تبلیغات
.::هر آنچه بخواهید::. - ابرهای مصنوعی ورزشگاه های قطر را خنك می‌كنند!
تبلیغات
ads
موضوعات
Category
ابر برچسب ها
Tags
تبلیغات
ads
دوستان
Friends
آرشیو
Archive
آمار سایت
stats
 • کل بازدید :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • Check Google Page Rank
نظر سنجی
poll
 • نظر شما در مورد ما : • دانشكده مهندسی دانشگاه قطر برای كاهش دمای ورزشگاه های این كشور در جریان مسابقات جام جهانی 2022 ، ایجاد ابرهای خنك كننده مصنوعی بر فراز ورزشگاه های این كشور را پیشنهاد كرده است.

  سایت ورزشی العنابی قطر روز یكشنبه نوشت: طرح دانشكده مهندسی دانشگاه قطر، ایده جسورانه برای كاهش دمای ورزشگاههای این كشور و جلوگیری از تابش اشعه خورشید بر بازیكنان و تماشاگران است.

  بر اساس این گزارش ، مسوولان دانشكده مهندسی دانشگاه قطر گفتند:براساس این طرح ، ابرهای خنك كننده صنعتی كه دارای چهار پروانه متحرك برای تهویه و خنك كردن هوا می باشند بر روی فضای ورزشگاه قرار می گیرند.

   

  طراحان این ابرهای خنك كننده مصنوعی می گویند، برپشت این وسایل، تجهیزاتی نصب می شود كه می توانند انرژی خود را برای به حركت در آوردن پروانه های خنك كننده و شارژ باطری های موجود در آنها از نور خورشید تامین كنند.

   

  قطر در حال بررسی چگونگی كاهش هوای ورزشگاه های این كشور برای میزبانی مسابقات جام جهانی 2022 است كه در فصل تابستان برگزار می شود و هوای این كشور به بیش از 45 درجه سانتیگراد می رسد.

   

  قطر در تلاش است تا برای كاهش دمای هوای ورزشگاه های خود از تكنولوژی صنعتی برای كاهش دمای هوای ورزشگاه های محل مسابقات و تمرین تیم ها همچنین خنك كردن سكوهای ورزشگاه ها استفاده كند.

   

  مسئولان قطری می گویند، درجه هوای ورزشگاههای این كشور را برای میزبانی مطلوب مسابقات جام جهانی 2022 را به 27 درجه سانتیگراد كاهش خواهند و شرایط خوبی را برای بازیكنان و تماشاگران شركت كننده در این مسابقات فراهم می كنند.

  Info : konjkav.com

  ::  پیوست شده به موضوع : » اخبار ها »»» اخبار خارجی »»» اخبار دنیای تکنولوژی »»» اخبار دنیای ورزش
  توسط A.H .GH در دوشنبه 15 فروردین 1390  ::  نظرات  ,  

  لینکدونی

  Web Statistics