تبلیغات
.::هر آنچه بخواهید::. - خودرویی با سقف خورشیدی و صندلی قابل تبدیل !...
تبلیغات
ads
موضوعات
Category
ابر برچسب ها
Tags
تبلیغات
ads
دوستان
Friends
آرشیو
Archive
آمار سایت
stats
 • کل بازدید :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • Check Google Page Rank
نظر سنجی
poll
 • نظر شما در مورد ما : • شرکتهای خودروسازی به منظور ارائه راه حلهایی متناسب با مشکلات و نیازهای انسان در سفرهای آینده طرح های جدیدی از خودروهای خورشیدی و الکتریکی که از فضاهای قابل تبدل برخوردارند را ارائه کرده اند.

  شرکتهای خودروسازی و موسسه های وابسته به این صنعت در طراحی های جدید خود تمرکز اصلی را بر روی سبک وزن شدن، کم مصرف شدن و پاک شدن خودروهای آینده قرار داده اند تا به این شکل بدون نیاز به سوختهای فسیلی برای راندن خودروها، از تاثیرات زیست محیطی استفاده از این وسایل نقلیه بکاهند.


  لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید + تصاویر ...

  خودروی الکتریکی-خورشیدی Smart

  شرکت Smart یکی از شرکتهای است که با همکاری شرکت BASF یکی از طرح های قدیمی خود را با موادی جدید برای عایق بندی، بازتاباندن نور و مدیریت انرژی و کاهش وزن بازسازی کرده است.

  سقف شفاف این خودروی الکتریکی، جواهری فناورانه است زیرا نور را انتقال داده و فضای داخلی خودرو را در صورت نیاز روشن نگه می دارد و به واسطه لایه های سلولهای خورشیدی که در خود دارد انرژی تولید می کند.

  رنگدانه های ارگانیک و شفاف سلولهای خورشیدی حتی در ضعیف ترین شرایط نوری نیز می توانند انرژی به اندازه انرژی مورد نیاز سیستم سرگرمی داخل خودرو و سه فن را تامین کند.

  زمانی که نور خورشید شدیدتر و مستقیم تر باشد میزان تولید انرژی افزایش پیدا می کند و حتی زمانی که خودرو در پارکینگ متوقف باشد، سیستم تهویه با استفاده از این انرژی داخل خودرو را خنک نگه می دارد.

  چرخهای این خودرو نیز از جنس پلاستیک بوده و از ویژگی های قابل توجهی از قبیل مقاومت گرمایی و سرمایی بسیار بالا، قدرت دینامیک، سرسختی و عملکرد مداوم و پایدار برخوردارند.

  شرکت Smart مدعی شده است وزن هر یک از چرخها نسبت به چرخهای عادی سه کیلوگرم کاهش داشته و قدرت و استقامت آنها نیز به واسطه  فیبرهای تقویتی بلند افزایش پیدا کرده است.  منبع : Www.Konjkav.Com

  ::  پیوست شده به موضوع : » اخبار ها »»» اخبار دنیای خودرو
  توسط A.H .GH در دوشنبه 14 شهریور 1390  ::  نظرات  ,  

  لینکدونی

  Web Statistics